Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Palīdzība

Viņa Vārds Manī internetveikala un mājas lapas lietošanas pamācība

Internetveikals darbojas kā sakaru kanāls starp kristīgo preču pasūtītāju - fizisko vai juridisko personu - un to ražotāju/īpašnieku/piegādātāju, lai tiktu veikti savstarpējas preču-naudas apmaiņas darījumi. To var lietot ikviens ar vai bez savu datu iepriekšējas reģistrācijas.

Ieejot piedāvāto preču sadaļā, izmantojot piedāvāto informāciju un rīkojoties pēc norādēm, izvēlieties sev vajadzīgās preces, atlasot tās iepirkuma grozā, sniedzot par sevi vajadzīgo informāciju preču piegādāšanas nodrošināšanai līdz adresātam. Visērtākais iespējamais veids šādu darījumu veikšanai Latvijā ir, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus ar pēcmaksu, samaksājot par pirkumu pie preču saņemšanas. Sūtījumi būs apdrošināti un tos apņemamies nogādāt līdz jūsu norādītajai adresei vienas nedēļas laikā no pasūtījuma izdarīšanas internetveikalā. Iespējami arī cita veida paātrināti piegāžu pakalpojumi (ar kurjeru, sazinoties pa telefonu vai epastu, u.c.) Nākotnē, darījumu skaitam pieaugot, var tikt attīstītas arī norēķināšanās iespējas ar norēķinu kartēm. Lai nogādātu grāmatas uz citām zemēm, meklēsim visizdevīgāko tarifu un iespēju kopīgi.

Pastāvīgiem reģistrētajiem pircējiem tiek piedāvātas atlaides un īpaši nosacījumi.

Gadījumā, ja prece ir nederīga vai bojāta, apņemamies to apmainīt uz sava rēķina.

Iespējamas nosacījumu izmaiņas vai korekcijas; par ko lūdzam interesēties jaunumu sadaļā.

Laika gaitā piedāvāsim savstarpējas kontaktēšanās iespējas un jūsu informācijas ievietošanu mājaslapā, ja atzīsim to par celsmīgu un noderīgu visiem. Paredzam mājas lapā vietu jūsu bezmaksas privātsludinājumiem, darba piedāvājumiem, palīdzības piedāvājumiem un meklējumiem, tātad savstarpējai kalpošanai.

Jaunumu sadaļā jūs varat iepazīties ar aktuālo garīgo un grāmatu kalpošanas informāciju un daudz ko citu, mūsuprāt derīgu un interesantu. Sekojiet izmaiņām!