Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Mūžība

Latvieti, tev vajag Jēzu
13.11.2019
Vai tev ir pareizas attiecības ar Dievu; vai tu esi glābts? Vai esi piedzimis no augšienes? Vai tavi grēki ir piedoti? Zini, šīs dienas uz zemes ir īsas, viņas beigsies, un tev nāksies stāties Dieva priekšā. Vai tu tam esi gatavs?
Lasīt vairāk »
Sektantu maldi / M.P.Smirnovs
25.05.2012
BRĪDINĀJUMS UN BRĀLĪGI PADOMI JAUNKRISTIETIM. 14 maldi par pārāk vieglu Dieva uztveri un novirzēm evaņģēliskajā mūslaiku mācībā, kas nosaka kristietības "pūšanu" un vājumu.
Lasīt vairāk »
Pasaules gals /Sāra Hofmane 1979
23.05.2012
Es skatījos uz Tuvajiem austrumiem un redzēju, ka viena reaktīvā raķete izlidoja no Lībijas un trāpīja Izraēlai, radot lielu sēņveidīgu mākoni. Acumirklī zināju, ka šī raķete nāk no Irānas, bet Irānas teroristi to noslēpa Libānā un tad to palaida. Es zināju, ka tā ir raķete ar kodolgalviņu. Gandrīz tajā pašā mirklī raķetes sāka lidot no vienas valsts uz otru. Drīz tās lidoja pa visu pasauli. Es ieraudzīju, ka daudzi atomsprādzieni nenāk no reaktīvajām raķetēm, bet no virszemes bumbām, un tas viss notiek kaut kā savādi.
Lasīt vairāk »
Sagatavojieties sastapties ar savu Dievu! /Anželika Zambrano
11.11.2011
23 stundu laikā jaunai ekvadoriešu meitenei Anželikai tika parādītas debesu un elles valstības un Kristus atgriešanās. Viņa liecināja, ka, kad Jēzus aplūko mūžu mūžos pazudušās dvēseles, pasauli, kas Viņu nepieņēma, draudzi, kas nav gatava Viņa sagaidīšanai, kristiešus, kas ir pārtraukuši liecinat pazudušajiem un izklaides industrijas patvaļu, kas pat mazus bērnus nodod sātana varai, raud. Viņa liecināja par daudzajām mūsu sabiedrībā tik atzītajām zvaigznēm, kas tagad atradās ellē un cieta mokas- dziedātājiem, izklaides industrijas zvaigznēm un pat Romas pāvestu. Anželikai arī tika parādīts, ka debesu valstība ir pilnībā sagatavota un tikai gaida uz tās iemītnieku uzņemšanu. Tā ir neiedomājama godības vieta, kurā nav ļaunuma. Jēzus atgriezīsies TIKAI pēc svētdarītām dvēselēm, tāpēc daudzi no Dieva bērniem tajā Dienā NEBŪS gatavi un tiks atstāti pasaulē, kurai draud pilnīgs sabrukums.
Lasīt vairāk »
Debesis tik tuvu!/ Čū Tomasa - grāmatas 1.daļa
03.02.2011
Čū Tomasa stāsta par savu satikšanos ar Jēzu Kristu, kuras laikā viņai bija dota izdevība vairākas reizes apmeklēt debesis un bez tam arī divreiz ieraudzīt elli.

Viņas grāmata “Debesis. Tik reālas!” ir kaut kas vairāk nekā tikai vienkārši grāmata. Tas ir mīlestības pilns Kristus vēstījums tagadējai paudzei, kas vairumā gadījumu ir Viņu aizmirsusi, nesaprot vai ir pilnīgi vienaldzīga attiecībā uz Viņu.
Lasīt vairāk »
 1 2 3 4 5 6