Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Pravietojumi

Latvija!
13.06.2017
Latvija, ir pienācis tavs laiks, tava diena un tava stunda. Mēs par tevi lūdzam!
Lasīt vairāk »
Pravietojums / Patricia Blue
24.02.2013
Paļauties vajag nevis uz finansēm vai mācītājiem, vai apstākļiem, bet uz Dievu. Tie laiki, kas tuvojas būs ļoti, ļoti grūti.
Lasīt vairāk »
Uzmanību! Cilvēku apziņas kontrolēšanas sistēma darbojas!
17.10.2011
2003.gada maijā sanāksmē Parīzē “Lielā astoņnieka” valstu iekšlietu ministri pēc ASV spiediena pieņēma lēmumu steidzamā kārtā Eiropas Savienībā ieviest jaunu elektronisko pasu sistēmu- plastmasas kartiņu ar iemontētu mikročipu un šī cilvēka personas kodu, kas paplašināts līdz 18 zīmju skaitlim.
Lasīt vairāk »
Dobjā skaņa no jūras/Dž.Matutis
24.05.2011
Kad es šajā rītā lūdzu, Dievs men deva vīziju. Viņš man parādīja milzīgu vispasaules mobilizāciju. Es redzēju sevi stāvam jūras krastā. Piepeši atskanēja skaļš troksnis, kas kļuva aizvien spēcīgāks un masīvāks. Tas nebija kāds jūras viļņu vai vēja troksnis. Nē, apkārt viss bija neparasti kluss.
Lasīt vairāk »
Satricinājuma laiks/Lenss Lamberts
24.05.2011
Šis pravietojums tika pasniegts 1986.gadā pravietiskā konferencē Jeruzalemē. 153 pravieši no 40 tautām sanāca kopā, lai gaidītu uz To Kungu un saklausītu, ko Viņš grib sacīt. Šis pravietojums ir dots visai Kristus miesai
Lasīt vairāk »
Kad visas lietas grūst/Deivida Vilkersona pēdējais vārds
05.05.2011
Palikt ticībā uz Dievu, kad visas lietas grūst un iet bojā, Dievam īpaši patīk un Viņu priecē. Jēzus teica Tomam: “Tu tici tāpēc, ka esi redzējis. Svētīgi ir tie, kas neredz un tomēr tic (Jāņa 20:29)”. Svētīgi ir tie, kas tic, kad nav absolūti nekādu liecību par atbildi uz tavu lūgšanu- kas uzticas Dievam pāri cerībai- kad visi atbalsta līdzekļi sen kā ir beiguši darboties.
Lasīt vairāk »
Nozodziet laiku! Pravietiska vīzija
09.09.2010
Sātans bija sasaucis vispasaules konferenci. Atklāšanas rumā viņš uzrunāja savus dēmonus:

"Mums nevajadzētu kristiešus atturēt iet uz dievnamu un šad tad palasīt Bībeli. Bet vajag viņiem traucēt veidot personīgas attiecības ar Jēzu un Viņu lūgt. Ja cilvēki šīs attiecības izveidos, mūsu vara pār viņiem ir pagalam.
Lasīt vairāk »
Vīzija par Latvijas nākotni /K.Kundziņš
02.06.2010
Kāpēc Latvijā iet tā, kā tai iet? Lūk, viena vīzija, ko redzēja 1952.gadā K.Kundziņš- par mūsu laiku un to, kas mūs sagaida turpmāk
Lasīt vairāk »
Esiet nomodā! /Mērija Lindova
15.02.2010
Pravietisks vārds, kā pastāvēt līdz galam.
Lasīt vairāk »
 1 2 3 4 5