Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Ješua un Tora

YAHUSHUWAH ir YAHUWAH dēls
26.03.2016
Atklāsme par Viņa VĀRDU
Lasīt vairāk »
ČAU - Hitlera sveiciens
18.02.2013
Ebreju iznīcināšana - lāsts cilvēcei! 6.000.000 ebreju iznīcināšana - pēdējā holokausta epizode cilvēces vēsturē. Bet vai pēdējā.... ?
Lasīt vairāk »
JEŠUA ir Viņa īstais vārds!
04.05.2012
Publicējam jauno Dominikas Bīrmanes grāmatu. Līdzko šī vēsts aiziet līdz kaulu smadzenēm, tūlīt pat nožēlojat savus un Baznīcas grēkus.
Lasīt vairāk »
Draudzes lāsts!
04.05.2012
Puse no jaunās SIDA ROTA grāmatas satura par kristietības ēnas pusēm un pravietisko aicinājumu Draudzei un Izraēlam apvienoties pasaules glābšanai. Dievs runā pravietiski un konkrēti.
Lasīt vairāk »
Patiesība par kristietību
04.04.2012
Rietumu kristietības kauna traipi: sajaukšanās ar pagānisko un okultisko. Videolekcija (tulkota krieviski) PATIESĪBA PAR LIELDIENĀM
Lasīt vairāk »
Izraēls - Dieva apsolījums/M.Diksons/1.daļa
24.05.2011
Topošās grāmatas daļa, kas runā par Izraēlu no vēsturiskā tautu skatījuma un vajāšanu aspekta
Lasīt vairāk »
Ziemassvētku izcelšanās
25.12.2010
video angļu val.
Lasīt vairāk »
Kas ir ziemassvētki……..? kas ir advente…?/A.Kukličs
14.12.2010
Ziemassvētki nav Svētajos Rakstos……tie nav Bībelē….tie ir viņu – daudzu tautu kultūra, tie radās krietni vēlāk par Svētajiem Rakstiem, par Toru. Tie radās 376.gadā m. ē. Pastāv uzskats, kā atbildēt tiem, kuri svin ziemassvētkus un kāpēc svin, ka atbildēt ir it kā problēma. Uzskatu, ka te nevarētu pastāvēt kaut kādas problēmas, ir gluži vienkārši jāatbild un jāsaka tas, ko tev ir iemācījuši tavi vecāki, pasaules tautas….latviešu tauta un viņu tradīcijas…jeb to, ko tev saka Dievs par šiem svētkiem.

Ziemassvētki nav Dieva ieceltie svētki!!!
Lasīt vairāk »
PATIESĪBA PAR ZIEMASSVĒTKIEM /A.Kukličs
14.12.2010
Ziemassvētku tradīcijas izskaidrojums kā velna pievilšana.
Lasīt vairāk »
 1 2 3 4