Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Okultisms

Latvijas pagāniskās saknes / Adamovičs
25.05.2012
Lūk, vēsts, kas atklāj Latvijas dziļo pagrimumu elkldievībā, burvestībās un pesteļošanā! Lasiet, kopējiet un izplatiet šo vēsti, cik tālu vien iespējams!!!
Lasīt vairāk »
Sātanisms un garu izdzīšana,1.daļa/Bobs Larsons
24.05.2011
Boba Larsona grāmatas "Garīgā cīņa" pirmā no sešām daļām.
Lasīt vairāk »
Ebreju sievietes atgriešanās stāsts
05.05.2011
Dramatiskais jūdu sievietes dzīvesstāsts, kura tika dziļi pazemota un brīnumainā veidā augšāmcēlās viena vienīga vārda dēļ: “JĀ!” Grāmatas pirmā daļa, kas izteiksmīgi pauž okultisma un burvestību ļauno varu.
Lasīt vairāk »
Kristīgo lāstu salaušana/Denīss Krāmers-puse no grāmatas/04.02.2012
04.03.2011
Jā, kristiešiem var uzlikt lāstus. Un kristieši var uzlikt lāstus citiem. Kristieši var nolādēt citus kristiešus. Faktiski kristieši visapkārt cīnās ar personīgo lāstu sekām, kas saārda prātu, padara tos kroplus, paralizē, hipnotizē. Kā es to zinu? Esmu sastapis tos visur, kurp vien dodos savos Amerikas apceļojumos.
Lasīt vairāk »
Personības dalīšanās/Disasociatīvās indentitātes sindroms
10.12.2010
Šīs mācības par personības dalīšanos uzdevums ir nodrošināt mūsu atbrīvošanas kalpotāju grupu ar mācību līdzekli, kā palīdzēt cietošiem cilvēkiem un sniegt ciešanās esošiem ļaudīm zināšanas, kā viņi paši spēj iegūt pilnīgu brīvību staigāšanā ar To Kungu.
Lasīt vairāk »
Tavas gultas atbrīvošana
10.12.2010
Ir kaut kas, ko es vienmēr daru, kad man jāguļ viesnīcā; es veicu atbrīvošanu šajā istabā, pirms es kaut ko iesāku darīt, jo es nezinu kāda persona ir lietojusi šo gultu. Ja šo istabu ir lietojis sātana aģents un tu tajā ieej bez Dieva uguns tavā sirdī, tu tiec saistīts un piedzīvo negaidītu uzbrukumu. Es lūdzu, lai Tas Kungs tev sniedz izpratni par šo tematu Jēzus vārdā.
Lasīt vairāk »
Leviatāna gars/Bobs Larsons. 2 vēstis
16.11.2010
Pēdējās lūgšanās pavadītajās nedēļās esmu nonācis konfrontācijā ar garu, kura vārds ir Leviatāns. Nesen dzirdēju, ka arī citas kalpošanas runā par šo pašu garu. Kāds mācītājs nesen vīzijā redzēja šo čūsku, kas bija ielīdusi baznīcas pamatos. Es ticu, ka šī dēmoniskā vara darbojas roku rokā ar Jezebeles garu. Kādi pat ir redzējuši vīzijā, ka tie abi divi ir kopā. Kad mēs gūstam uzvaru pār Jezebeli, mums vajadzīgs uzmanīgi vērot Leviatāna garu. Rakstos ir tikai dažas norādes uz šo garu. Studējot šīs Rakstu vietas, esmu ieguvis kādu atklāsmi, kā tieši šis gars uzbrūk. Kas ir Leviatāns? Kā atklāt un kā pretoties viņa uzbrukumiem?
Lasīt vairāk »