Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Ticīga dzīve

Kā kļūdījās mūsu mīļie latviešu baptisti. NEPAREIZA DIEVA VADĪBAS IZPRAŠANA.

Latviešu epopeja Brazīlijā. Videofilma un Jāņa Rožkalna komentārs.
02.04.2012

Viņi izbēga no lielās mocības, bet iebēga daudz lielākās mocībās un nāvē!

http://vimeo.com/36094131

 

File0082.JPG

Pagājuši nieka 90 gadi un lūk,  jau radīta dokumentāla filmiņa, kura nesarkstot glorificē vienu no mūsu tautas lielajiem bēdu stāstiem. 
Bet viss sākās kaut kur ap 1920. gadu, kad baptistu vidū uzradās pentekostu ekstrēmas grupas, kuras runājot mēlēs praviešoja mūsu valsts galu un aicināja visiem doties prom un aizmirst Latviju. 
Sākās, ģimeņu traģēdijas, šķelšanās un neziņa. Daudzas draudzītes ignorējot citus pārdeva savus dievnamus, privātos īpašumus, visu pameta un devās uz Brazīliju.
Taču solītajā sapņu zemē izrādījās apstākļi stipri līdzīgi tai Sībirijai, no kuras bēga. Daudzi mira slimībās vai sajuka prātā, cik atceros, ar nerviem sabruka arī visa tā pasākuma vadonis māc. J.Inķis. 
Manuprāt, tā bija klasiska maldu kustība un ja varam iedomāties šo nabaga pievilto latviešu sapņu piepildījumu, ka viņiem seko visa tauta, tad sen tādas Latvijas vairs nebūtu...
Pirms daudziem gadiem kādas kristīgu ļaužu lauku mājas bēniņos atradu nelielu  sainīti ar 20. gadu šo ekstrēmo grupiņu saraksti(vēstules ar visām aploksmēm!) ar baptistu vadību, kura visiem spēkiem centās maldu apmātos vest pie prāta.  Ļoti dramatiski teksti. Tur var īsti sajust tā laika skaudro patiesību.
Visa tā Brazīlijas izceļošanas epopeja ir aprakstīta arī romānā "Mūža meža maldi", 1936. gads, Jūlijs Lācis. Atsauksmes dzirdētas labas, labs arī priekšvārds, kas jau ir dokumentāls.
Novēlējums - lai kādreiz top patiesa filma "par 2000 latviešiem, kas pazaudēja savu Tēvzemi". Par mācību šodienas un nākošajām paaudzēm. Lai arī mūsu mazmazbērni vēl varētu stafetē saņemt latviešu zemi.
Tādas lūk pārdomas.
 
Jānis Rožkalns