Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Izdevniecība

INFORMĀCIJA ikvienam lapas lietotājam

Sākuma informācija katram, kas vēlas iepazīties ar "Viņa Vārds Manī" kalpošanu un mājas lapu
08.08.2019

Šī mājas lapa un interneta veikals ir dažu vārdos nenosauktu kristīgu brāļu ideja, apmaksa un realizācija. Pateicos viņiem un ikvienam, kas ir ņēmis dalību pie šī projekta izstrādes. Bet mums visiem atliek tikai piedalīties lielajā Atmodas darbā, iegūstot garīgi saturīgu informāciju kalpošanai, iegādājoties Dzīvību saturošos garīgās izaugsmes produktus un tos pielietojot pēc vajadzības. Paldies Jums, ka esat ielūkojušies mūsu piedāvātajā kristīgās kalpošanas lapā!

Internetveikals piedāvā Viņa Vārds Manī un citu kristīgu izdevniecību grāmatas un citas preces, ar ko esam nodibinājuši savstarpēji izdevīgu preču apmaiņu. Mūsu mērķis ir piedāvāt vislabāko iespējamo mūsu izdevumu cenu un citus izdevīgus pasūtījuma noteikumus.

 

Ziņu portāls sastāv no vairākām daļām.

Pirmkārt, tas sniedz papildus informāciju mūsu preču pasūtījumu veikšanai, kā arī koncentrēti un detalizēti atklāj Miervalda Zeltiņa vīziju par kristīgo kalpošanu ar atmodas grāmatu izdošanu.

Otrkārt, tajā tiek publicētas ziņas par jauniem kristīgās kalpošanas projektiem Dieva Valstības celšanai Latvijā un aicinājums uz sadarbību un kopīgu lūgšanu.

Treškārt, centīsimies publicēt kristiešu kā individuālās, tā draudžu garīgās un materiālās vajadzības un otrādi: kalpošanas un visa veida palīdzības piedāvājumus pa vietām, tā veicinot savstarpējo izpalīdzēšanu un kalpošanu.

Ceturtkārt, tiks sniegtas pravietiskas, uz Dieva Vārda pamata balstītas Gara dotas atklāsmes un svētīgi raksti un pārpublicējumi no topošajām grāmatām, tā veicinot atsaucību un interesi.

Un  piektkārt, tiks piedāvāta Viņa Vārds Manī kalpošanas informācijas vēstule pastāvīgajiem kalpošanas atbalstītājiem un veikala pastāvīgajiem apmeklētājiem.

Piezīmes:

Sakarā ar to, ka lapas sadaļā "Contaktform" jeb Jūsu informācijas nodošanas vietā aizvien vairāk parādās sveši sūtījumi no nezināmām personām, šāda iespēja lapas lietotājiem tiek liegta. Lūdzam zvanīt pa telefonu 29430912 vai sūtīt īsziņas, uz kurām centīšos atbildēt.

Vietnē ievietotā informācija ir brīvi kopējama, pavairojama, izplatāma, uz šo vietni autortiesību likums tā pirmatnēji izstrādātajā veidā nedarbojas. Mana vislielākā vēlēšanās ir, lai vēsts par Ješua/Jēzus glābšanu nonāk līdz katra vietnes apmeklētāja prātam un sirdij!

 

Esiet svētīti!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors