Autorizācija

Veikala kategorijas

 

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

Izdevniecība

INTERNETBIBLIOTĒKA, INTERNETNOMA. Lietošanas instrukcija

Piedāvājam Jums jaunas iespējas dabūt beztermiņa lietošanā kristīgās grāmatas, sapulču ierakstus, svētrunas, mācības, kristīgās filmas un daudz ko citu, kas ir mūsu rīcībā VIENĀ EKSEMPLĀRĀ kā Miervalda Zeltiņa personīgi dāvinājumi un ar ko vēlamies ar Jums dalīties kristīgajā kalpošanā un izaugsmē.
15.11.2015

Piedāvājam Jums jaunas iespējas dabūt termiņa un beztermiņa lietošanā kristīgās grāmatas, sapulču ierakstus, svētrunas, mācības, kristīgās filmas un daudz ko citu, kas ir mūsu rīcībā vienā eksemplārā un ar ko vēlamies ar Jums dalīties kristīgajā kalpošanā un izaugsmē. Lai dabūtu vēlamo materiālu, Jums pēc autorizēšanās ir jāveic attiecīgais pasūtījums par cenu, kas pievienota konkrētajai vienībai. 

Piezīme: Šo kristīgo produktu cenas ir paaugstinātas virs to nominālās vērtības, jo tie ir VIENĀ EKSEMPLĀRĀ. Šī ir kā ķīlas nauda, kas katrā gadījumā pēc preces lietošanas Jums tiks atgriezta atpakaļ.

Pasta piegāžu atlaides uz šo piegādes veidu neattiecas. Piegāde ir analoga veikala pasūtījuma piegādei. Kad izlemsiet savu izvēlēto preču vienību atgriezt atpakaļ internetbibliotēkai/ internetnomai, Jums tā jāatsūta uz SIA VIŅA VĀRDS MANĪ pasta adresi, piemaksājot pasta izdevumus par apdrošinātu sūtījumu ar pēcmaksu. Mūsu pienākums un atbildība ir Jums atgriezt attiecīgo iemaksas (preču iegādes vai ķīlas) summu, PAR LIETOŠANU ATSKAITOT no iepriekš samaksātās summas 10-100% pēc attiecīga cenrāža. Naudas atgriešana notiek pēc savstarpējas vienošanās vai nu caur Latvijas Pastu naudas pārskaitījuma veidā, vai caur internetbanku, ja preces lietotājs pēc tās atgriešanas uzrāda bankas kontu un personas kodu naudas pārskaitīšanai.

BIBLIOTĒKAS LIETOŠANAS IZCENOJUMI:

1- līdz pusgadam lietošana maksā 10%,

2- līdz vienam gadam lietošana maksā 20% no vērtības,

3- virs viena gada 30%,

4- vairāk kā divus gadus 40%,

5- vairāk nekā 3 gadus 50%.

IERAKSTU UN CITU PREČU NOMAS IZCENOJUMI:

1- līdz pusgadam lietošana maksā 20%,

2- līdz vienam gadam lietošana maksā 40% no vērtības,

3- virs viena gada 60%,

4- vairāk kā divus gadus 80%,

5- vairāk nekā 3 gadus 100%.

Piezīme: Sabojātas preces atgriešanas gadījumā lietotāja nepareizas vai paviršas rīcības dēļ iemaksātā preces vērtība naudas izteiksmē netiek atgriezta. Tādos gadījumos jautājums tiek noskaidrots, sazinoties pa telefonu.

Domāju, ka tas ir loģiski un ļoti pretimnākoši. Tas ir jauns pavērsiens mūsu abpusējā kalpošanā! 

Esiet svētīti! Gatavosimies ieiet kristīgajā atmodā un gatavosimies Kunga atnākšanai!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš