Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Svētība vai lāsts: tu vari izvēlēties

Svētība vai lāsts: tu vari izvēlēties
Cena (usd):8.06 7.20
Autors:Prinss Dereks
Temats:Lāsti, svētības
ISBN:9984-659-79-8
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:224.0
Formāts:14X20
Svars:232
Apraksts : Autora vispopulārākā grāmata, runā par lāstu tematu no Bībeles un personīgās pieredzes. Visplašākais pētījums lāstu sakarā, tulkots latviešu valodā. Parādīti svētību vai lāstu atnākšanas ceļi cilvēkā. Es šodien piesaucu debesis un zemi kā lieciniekus pret jums; Es esmu jūsu priekšā nolicis dzīvību un nāvi, svētību un lāstu, tāpēc izvēlies dzīvību, lai dzīvotu ir tu, ir tavi pēcnācēji...

5. Mozus 30:19

SATURS
Rutas Prinsas ievads

1. NODAĻA: SVĒTĪBAS UN LĀSTI
1.     Cīņa ar ēnu 9
2.     Neredzamās barjeras5
3.     Kā darbojas svētības un lāsti23
4.     Mozus svētību un lāstu saraksts29
5.     Septiņas lāstu pazīmes35

2. NODAĻA: NAV LĀSTU BEZ PAMATA
6.     Viltus dievi49
7.     Dažādie morālie un ētiskie grēki61
8.     Antisemītisms67    
9.     Klausīšana likumam, miesīgums, atkrišana73
10.     Apzagšana, melošana, Dieva aplaupīšana83
11.     Autoritāte87
12.     Paša uzlikti lāsti101    
13.     Sātana kalpi113    
14.     Dvēseliskas sarunas123
15.     Dvēseliskas lūgšanas131
16.     2. nodaļas kopsavilkums141

3. NODAĻA: NO LĀSTA UZ SVĒTĪBU
17.     Dievišķā apmaiņa145
18.     Septiņi soļi ceļā uz brīvību157    
19.     No ēnas gaismā169
20.     ‘‘Tīkotāji ar varu cenšas to sagrābt’’179
21.     Pēc grēku nožēlas: pasludināšana,
    pateikšanās, slavēšana187    
22.     Uzvaras saglabāšanas pasludināšana195    

SVARĪGI PĒCVĀRDI
23.     Lāsti, kas vēl joprojām nav noņemti209    
24.     Svētīt vai nolādēt? 215
IEVADS

    1978. gadā īsi pirms mūsu laulībām mēs ar Dereku gulējām Fortlauderdāles pludmalē, Floridā. Es sacīju Derekam: ‘’Vai tu ne­lūg­tu par manām kājām? Tās tik ļoti sāp’’. Viņš nekavējoties no­me­tās ceļos, uzlika savas rokas uz manu kāju ikriem ­ un sāka runāt uz tām:
    ‘’Pa­tei­cos jums, kājas. Es vēlos jums piekodināt, ka es jūs at­zīstu. Jūs esat droši nesušas Rutu visur, lai arī kur viņai vajadzēja doties ­ un tagad jūs esat viņu atnesušas pie manis. Pateicos jums, kājas!’’
    Es domāju, ka tas bija neikdienišķs veids, kā nopietnam Bī­be­les studentam lūgt par viņa nākošo līgavu! Taču sāpes nerimās.
    Vēlāk Dereks man teica, ka viņam liekoties, ka kaut ko ir noklusējis un nav pratis izteikt, jo, iespējams, es viņam kaut ko esot noslēpusi. Tad man atausa atmiņā notikums tualetē vidusskolas laikā, kad man bija 15 vai 16 gadi. Toreiz ienāca kāda cita meitene un sāka ķemmēt matus. Es toreiz vēroju viņas slaidās kājas, tad uzlūkoju savus smagos stulmus un potītes un teicu: ‘’Es ienīstu savas kājas!’’ Rezultātā es biju uzlikusi lāstu savām pašas kājām!
    Dereks un es kopā salauzām šo lāstu, ko vairāk nekā 30 gadus atpakaļ es biju uzlikusi savām kājām. Es domāju, ka šim stāstam ir beigas.
    Pēc deviņiem gadiem es ar ātro palīdzību tiku vesta uz slimnīcu Jeruzālemē ar trombiem abās kājās. Pulmonārs embolisms (asiņu trombs, kas virzījās uz plaušām), bija gatavs atņemt manu dzīvību. Likās, ka vēl joprojām uz manām kājām ir uzlikts lāsts vai lāsti ­ iespējams, visai manai personai.
    Kopš tā laika vairāk nekā trīs gadus esmu izmisīgi cīnījusies par savu veselību un dzīvību. Abiem no mums ar sāpēm bija jākonstatē, ka manā fiziskajā miesā bija vara pārdabiskiem spēkiem. Strādājot pie šīs grāmatas, mēs atklājām, ka katrs lāstu paveids, par ko runāts 5. nodaļā, attiecas uz mani un/vai manu ģimeni. Mana atbrīvošana no pašas uzliktajiem lāstiem bija tikai procesa iesākums. Svētais Gars atklāja senču lāstus; lāstus, kas bija sekas nodarbošanām ar okultām lietām; lāstus, kuru cēlonis bija kādi īpaši grēki; un daudz ko citu.
    Visu lāstu konstatēšana un atzīšana bija gars process, bet Svētais Gars bija brīnišķīgi pacietīgs un uzmanīgs. Viņš bieži deva pārdabisku vadību caur atziņas vārdu un gudrības vārdu. Tūkstošiem kristiešu visā pasaulē par mums lūdza. Mūsu spriedums par Svēto Rakstu spēku ­ un par mums pašiem ­ bija ievērojami izmainījies.
    Daudzas reizes es Dievam biju uzstādījusi šo jautājumu: ‘’Kāpēc Tu Derekam Prinsam esi devis sievu ar tik daudzām fiziskām problēmām un tik daudz lāstiem viņas dzīvē?’’ (Tie, kas ir lasījuši God Is a Matchmaker, atcerēsies, ka Dievs īpaši izvēlējās mani kļūt par Dereka sievu.) Es neesmu saņēmusi tiešu atbildi uz šo jautājumu, taču esmu tik pateicīga, ka Dievs paņēma mani tieši tādu, kāda biju, lai Viņam varētu piederēt visa slava un gods, mani dziedinot un atbrīvojot.
    Ejot tālāk, Dereks un es varam apstiprināt: mēs esam eksperimentāli pārbaudījuši visas tās patiesības, par kurām runāts šajā grāmatā! Mana veselība vēl nav pilnīga, taču es patiešām zinu, ka man pieder Ābrahāma svētību apsolījums. Līdzīgi Ābrahāmam tas ir gājis līdzi arī visā manā dzīvē.
    Mūsu lūgšana ir, lai Svētība vai lāsts: Tu vari izvēlēties! atbrīvotu tevi ­ un citus, kuriem tu centies palīdzēt ­ un nogādātu pilnīgā brīvībā, kas ir tavs mantojums Jēzū Kristū!

Ruta Prinsa

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam