Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Lekcijas par kristīgo atmodu

Lekcijas par kristīgo atmodu
Cena (usd):5.48 4.95
Autors:Finnejs Čarlzs
Temats:Atmoda, lūgšana, vienprātība lūgšanā.
ISBN:9984-586-25-1
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:90
Formāts:14X20
Svars:32
Apraksts : Čarlza Finneja 1868.gadā sniegtās lekcijas par nosacījumu radīšanu, lai Draudze ieietu kristīgajā atmodā. Kas ir atmoda, kā to veicināt, uzvaroša lūgšana, ticības lūgšana, lūgšanas gars, piepildīšanās ar Svēto Garu, vienprātīga lūgšana. Čārlzs Finnejs (1792 - 1875) ir kristīgās atmodas celmlauzis ASV pagājušā gadsimta vidū. Būdams profesionāls jurists, viņš agri atklāja cilvēku sabiedrībā valdošo likumu ciešo saistību ar Bībeles patiesībām. Ciešāk iedziļinoties šajās likumsakarībās, jaunais jurists nonāca pie Dieva apzināšanas un atrada Kristu kā savu pestītāju. Čārlzs sāka nopietni pētīt ticības jautājumus un ar Svētā Gara palīdzību meklēja ceļus, kā kristīgu atmodu padarīt reālu. Katru Finneja runu pavadīja Svētā Gara izliešanās. Bija pat gadījumi, kad grēku nožēla un grēcinieku vaidi viņa noturētajās sapulcēs bija tik skaļi, ka bija jāpārtrauc sprediķis. Šajā aizraujošajā grāmatā, kas sarakstīta viņa dzīves beigās, atspoguļota šī Dieva vīra kalpošanas pieredze pie cilvēku sirdīm. Ieteicama lasīšanai ikvienam kristietim un garīgajam darbiniekam, kas cieši nolēmis ņemt dalību priekšā stāvošajā atmodā. Tēmas - Kas ir garīgā atmoda. Kad atmoda ir gaidāma. Kā veicināt atmodu. Uzvaroša lūgšana. Ticības lūgšana. Lūgšanu gars. Piepildīšanās ar Svēto Garu. Lūgšanu sapulce. Vienprātīgas lūgšanas efekts.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam