Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

Kategorijas/GRĀMATAS mīkstajos vākos (MV)/A-5 (standarta)/Piedzīvojumi, misionāru dzīvesstāsts, kalpošanas pieredze
 
Asaras pārvēršas dimantos

Asaras pārvēršas dimantos
Cena (eur):3.30 2.95
Autors:Klausena Rozemarija
Temats:Piedošana, atmiņu dziedināšana, atbrīvošana caur piedošanu, Dieva palīdzība.
ISBN:9984-659-91-7
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:92.0
Formāts:14X20
Svars:108
Apraksts : Praktiska piedošanas un senu dzīves atmiņu dziedināšanas mācība, balstīta uz autores personīgās pieredzes kara gados. Kā arī mēs varam kļūt brīvi no mokošām atmiņām un murgiem? Naida, rūgtuma un izmisuma jūtas var pārvērsties par brīvību un iekšēju veselību. Ļaujiet, lai arī jūs skar dziedināšanas un sirds pārmaiņu process! ...aizelsusies skrienu pa sniegotu lauku, man līdzās sprāgst granātas. Gaisu pilda šāvienu troksnis. Elsdams mēģinu sasniegt tuvāko ciemu. Tas ir pamests, visapkārt līķi. Pēkšņi ieraugu krievu kareivjus. Viņi tuvojas un vajā mani. Skrienu, cik ātri vien spēju. Tūlīt viņi mani panāks. Paklūpu un pakrītu sniegā, kāda roka tver pēc manis. Kliedzu: "Nē, nē, mani nē, palīgā, palīgā!" Mani vajā krievi, viņi gribēja mani izvarot.... Tā ir aina, kas atkārtojās: mani vajā krievi. Es skrienu starp frontēm. Baiļu un šausmu pilns sapnis. Tas ir Rozemarijas Klausenas, ģenerāļa meitas, dzīves stāsts, kura Ādolfa Hitlera spontāna lēmuma rezultātā kļuva par Fīrera krustmeitu. Ļoti atklāti viņa izklāsta savas bērnības dramatisko ciešanu stāstu nacistu diktatūras un II Pasaules kara laikā, kas ir noteicis un izkropļojis viņas dzīvi tā, ka dziļi cirsto brūču dēļ izauga naids un rūgtums, kas kļuva par noteicošajiem spēkiem viņas dzīvē. Brūces pārvērtās brīnumos, kad Rozemarija Klausena pēc vairākiem gadu desmitiem iemantoja jaunu dzīvi, kuras atslēga bija atziņa no Jēzus Kristus, Dieva Dēla sludinātās mācības. Šodien ar iegūto izpratni viņa visiem spēkiem cenšas dalīties, lai palīdzētu cilvēkiem saņemt dziedināšanu no pagātnes rētām. ~~~~~~NO GRĀMATAS SATURA. AUTORES PRIEKŠVĀRDS. Neskaitāmos priekšlasījumu ceļojumos un daudzās draudzēs, kur esmu stāstījusi savu dzīves stāstu, man ļoti bieži tika izteikts priekšlikums pierakstīt piedzīvoto un no tā iegūto mācību. Ilgus gadus pie sevis domāju, ka mana dzīve taču ir tikai viena no miljoniem citu, kuri kara laikā piedzīvoja smagas lietas. Daudzi tādi autobiogrāfiski stāsti ir jau izdoti grāmatās. Kāpēc man vajadzētu pievienot vēl vienu? Kas manā dzīvesstāstā ir tik īpašs, ka tas Jūs, mīļais lasītāj, varētu ieinteresēt un likt turpināt lasīt? Kāda televīzijas žurnālista jautājums Igaunijā man palīdzēja atklāt jautājuma būtību: proti, kāda ir ciešanu jēga? Tām ir jēga vienīgi tad, ja no tām rodas jauna un piepildīta dzīve, ja daudzi cilvēki atkal iemanto cerību un tiek dziedināti. Tāpat kā tas notika manā dzīvē: es atkal iemantoju cerību un tiku dziedināta. Daudzajos izbraukumu kalpošanas gados un mūsu misijas centrā Zviedrijā esmu atkal un atkal redzējusi, kā tieši tas notiek : cilvēki saņem iekšēju dziedināšanu, Jēzus viņiem dod jaunu nākotnes cerību, lai cik smagas arī nebūtu bijušas ciešanas, atmiņas un notikumi, kurus viņi piedzīvojuši. Ja mana liecība varētu noderēt plašākam lasītāju lokam, tad es biju gatava pierakstīt savu pieredzi un no tās iegūtās mācības. Rezultātā radās šī grāmata. Mana sirsnīgākā vēlēšanās ir, lai arī Jūsu dzīvē šī grāmata pavērtu jaunu skatu uz nākotni.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam