Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Atbrīvošana - bērnu maize

Atbrīvošana - bērnu maize
Cena (eur):3.85 3.45
Autors:Bonners Mikijs
Sērija:ATBRĪVOTS
Temats:Atbrīvošana, garīgā cīņa, pravietiska, velna stratēģija, Jaunais laikmets
ISBN:978-9984-801-19-3
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:96.0
Formāts:14X20
Svars:125
Apraksts : Atbrīvošanas mācības pamati attiecībā uz Jaunā Laikmeta ietekmēto cilvēku. Kā iestāties garīgajā cīņā, lai spētu atbrīvot sevi un citus. Visaptveroša un pravietiska vēsts. ~~~~~~NO GRĀMATAS IEVADA: Lai atvairītu dēmonisko spēku intervenci cilvēku dzīvē, tiem jābūt piedzimušiem no jauna. Cilvēkam, kurš vēlas būt brīvs, vispirms ir jāapmeklē Golgāta un savā sirdī jāvēlas ikdienas tikt piesistam krustā. To var izdarīt, aizliedzot sevi un saucot pēc visa tā, kas viņa sirdī ir Kristus. Brīvība ienāk tikai tāda cilvēka dzīvē, kas, izmisumā nonācis pie sava "es" beigām, cenšas sadzirdēt Dievu. Dēmoni, `"līpot" pie kristiešiem un tos ietekmējot, ceļ cietokšņus, kas aiztur Dieva gribas realizēšanos iekšējā cilvēkā. Tā ietekmē ne tikai Dieva spēka ieplūšanu cilvēka dzīvē, bet arī liecībā. Šiem cietokšņiem jātiek sagrautiem. Tas var tikt izdarīts vienīgi tad, ja vēlēšanās pēc brīvības ir lielāka pār vēlēšanos pēc cietokšņa. Jums jābūt līdz ar Kristu krustā sistiem. Jums jābūt augšāmceltiem Viņā. Jums jāstaigā atjaunotā dzīvē. Jums vispirms jādzenas pēc Dieva valstības un tās taisnības.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam