Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Labrīt, Svētais Gars

Labrīt, Svētais Gars
Cena (eur):6.10 5.50
Autors:Hins Benijs
Temats:Trīsvienība, Svētais Gars kā Persona, Dieva pazīšana.
ISBN:97809984-801-13-1
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:152.0
Formāts:14X20
Svars:187
Apraksts : Vai esi gatavs sastapties ar Svēto Garu? Vai gribi iepazīt Viņu mkā Personu? Tad šī grāmata domāta Tev. Kā izšķirt Gara balsi, septiņi soļi, kā sasniegt efektīgu lūgšanu dzīvi, par Dieva svaidījuma jēgu, kā iegūt brīvību no bailēm, par Dieva plānu Tavā dzīvē. Vai esi gatavs sastapties ar Svēto Garu? Vai gribi iepazīt Viņu kā Personu? Tad šī grāmata domāta Tev. Tas, kas notika ar Beniju Hinu kādā aukstā ziemas naktī Toronto uz mūžu izmanīja visu viņa dzīvi. Svētais Gars ienāca viņa dzīvē tik spēcīgi, ka viņš nekad vairs nebija agrākais Benijs Hins. Vai tu esi gatavs sastapties ar Svēto Garu personīgi? Vai vēlies ieklausīties Viņa balsī? Vai esi gatavs iepazīt Viņu kā personu? Grāmatā Labrīt, Svētais Gars Hins pasniedz patiesības, ko Dievs viņam ir mācījis gadu gaitā. Tu iegūsi dziļāku izpratni par Dievu un kā Trīsvienības locekļi savstarpēji sadarbojas savā starpā un kontaktējas ar mums. Tu tāpat uzzināsi: Kā izšķirt Gara balsi - Septiņus soļus, kā sasniegt daudz efektīvāku lūgšanu dzīvi - Par Dieva svaidījuma jēgu un mērķi - Kā iegūt brīvību no bailēm par "nepiedodamu" grēku - Par Dieva plānu tavā dzīvē.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam