Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Neveselīgu dvēseles saišu saraušana

Neveselīgu dvēseles saišu saraušana
Cena (eur):4.70 4.20
Autors:Benksi Bils un Sjū
Sērija:ATBRĪVOTS
Temats:Atbrīvošana, dvēseļu saites, kontrole.
ISBN:978-9984-801-14-8
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:112.0
Formāts:14X20
Svars:142
Apraksts : Par emocionālām saitēm cilvēku starpā. Vai tu neesi par nastu kādai personai? Vai tevi neizmanto vēl kāds cits? Vai tu esi viegli kontrolējams un tevi var viegli ietekmēt citi? Vai neesi ciešanās no domām par savu bijušo draugu/ laulības partneri? Vai esi brīvs un atļāvīgs būt par to, kam Dievs tevi radījis? Vai neesi sevi saistījis ar vārdiem (solījumiem, apsolījumiem)? Kādas ir dievišķīgu attiecību pazīmes? Kādas ir bezdievīgu attiecību pazīmes? Šī grāmata liek pamatu tavai izpratnei. Autors piedāvā izpratni un brīvību. /.... Personai, kas cenšas kontrolēt tevi vai citus, kas atrodas apkārt, parasti uz to motivē kādas bailes, bieži tās ir bailes no atstumšanas. Šīs bailes parasti sakņojas atstumšanas pieredzē kopš bērnības. Tādējādi tā cilvēka mērķis, kas tevi izmanto, ir savukārt uzupurēt kontroli pār savā varā esošajiem apstākļiem ar mērķi, lai vairāk neviens viņu nespētu ievainot vai atstumt..../

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam