Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Spēks tavā rokā

Spēks tavā rokā
Cena (eur):2.00 2.00
Autors:Heflīns Volless
Temats:Dieva spēks, Svētais Gars, dziedināšana, spēka pielietošana, piemēri.
ISBN:978-9984-801-28-5
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:96.0
Formāts:14X20
Svars:124
Apraksts : Brīnumi ikdienā caur tevi un mani! Mācies, kā pielietot to spēku, kas ir tavā pavisam vienkāršajā rokā! Dziedināšanas, kalpošanas un atbrīvošanas piemēri. Mēs nevaram staigāt pa mākslīgiem, pašdarinātiem ceļiem. Mēs nevaram dzīvot, kā to dara citi. Mums jāstaigā svētumā Dieva priekšā divdesmit četras stundas diennaktī. Esi šķīsts kanāls, caur ko Viņš spēj iespīdēt citos. Mēs nevaram viltīgi un patvarīgi izmantot Dieva Vārdu savu mērķu un tieksmju apmierināšanai. Mēs nevaram lietot Gara dāvanas sava pašlabuma vārdā. Mēs nevaram lūgt īpašas lūgšanas par bagātajiem un ietekmīgajiem un aizliegt nabadzīgo vajadzības. Mums ir Dieva uzticēta atbildība attiecībā pret draudzi un pasauli. Ja mēs kļūdāmies īstenot šīs atšķirīgās atbildības nastas, mūsu rokās neatradīsies Dieva svaidījums. Mēs gan sevi uzmodināsim un sasparosimies kā vecais Simsons, bet tad visai negaidīti atklāsies fakts, ka Dieva Gars ir aizgājis. Mēs brīnīsimies, kā tas noticis un kad; kāpēc lietas ir tādas, kādas tās ir, bet būs jau par vēlu..... ~~~~~~NO GRĀMATAS SATURA. IEVADS. Caur šo grāmatu vēlos runāt par SPĒKU TAVĀ ROKĀ. Ja tu atvērsies Dievam un atsauksies Viņa Vārdam, Viņš darīs kaut ko brīnišķīgu, kas attieksies tikai uz tevi. Viņš ir teicis: "Tāpat tas ir ar Manu vārdu, kas iziet no Manas mutes. Tas neatgriezīsies pie Manis tukšā, bet tam jāizdara tas, ko Es vēlos, un jāizpilda savs uzdevums, kādēļ Es to sūtīju" (Jesajas 55:11). Aleluja! Kā ticīgajiem Dievs mums ir devis divus ceļus vai virzienus, caur kuriem kalpot pie citiem. Pirmais ir ar mūsu balss palīdzību. Mēs varam izrunāt "vārdu," un šis izrunātais "vārds" viens pats spēj izmainīt cilvēka dzīves gaitu- tas burtiski spēj radīt- ienest realitātē kaut ko, kas līdz tam neeksistēja. Mēs kaut ko radām caur saviem vārdiem. Mēs arī varam kaut ko īpašu iedvest caur savām rokām. TAVĀS ROKĀS slēpjas kaut kas ļoti īpašs un līdz šim neapjausts. Ar savām rokām tu vari realizēt īpašu "kontakta vietu," un tas, kas mīt tevī, caur personīgu kontaktu spēj iemiesoties kādā citā personā. Dievs vēlas, lai mēs kalpojam divējādi- izrunājot radošu vārdu un šo procesu atraisot un iedibinot darbībā caur pieskārienu. Un tu redzēsi šos cilvēkus dziedinātus un atbrīvotus. Tam par lieciniekiem ir kādi vasarsvētku ļaudis, caur roku uzlikšanu ir saņēmuši svētības. Dažreiz šīs lietas ir grūti iedzīvināt, ja tuvumā neatrodas kāds, kas spētu tiem uzlikt rokas. Viņiem ir jāpaliek veltījumā un pacietīgi jāgaida uz roku uzlikšanu, lai iesāktos no Dieva saņemtā materializēšanās process. Mums ir jāmāca Dieva ļaudis, lai viņi spētu atraisīt izrunātā vārda iemiesošanās procesu un lai caur kontakta vietu tas varētu sākt risināties. Un tomēr: kas attiecas uz roku, TAVU roku uzlikšanu, tad šeit slēpjas kaut kas ļoti īpašs un neizskaidrojams.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam