Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Svaidījums

Svaidījums
Cena (eur):5.65 5.10
Autors:Hins Benijs
Temats:Svaidījums, Dieva spēks
ISBN:978-9984-801-21-6
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:132.0
Formāts:14X20
Svars:160
Apraksts : "Svaidījums" sāk darboties tur, kur beidzas grāmatas "Labrīt, Svētais Gars" darbība. Vai esi izslāpis pēc Dieva? Tev vajadzīgs Dieva pieskāriens. Grāmata stāsta par Dieva svaidījuma saņemšanu un parāda 7 soļus, kā nogādāt Dieva spēku aktīvi darbojamies manā dzīvē. Savā grāmatā Labrīt Svētais Gars es jūs iepazīstināt ar Svēto Garu un vadīt viņa klātbūtnes piedzīvojumu. Grāmatai Svaidījums vedīs jūs tālāk šajās brīnišķīgajās, nepārtrauktajās attiecībās un spēka patiesībā, lai jūs varētu kalpot Kungam Jēzum atbilstoši Viņa aicinājumam jūsu dzīvē. Spēks ir Svētā Gara svaidījums, kā Jēzus apsolīja pēc savas augšāmcelšanās: "Bet jūs dabūsit spēku, kad Svētais Gars būs nācis pār Jums, un būsit Mani liecinieki" (Ap. darbi 1:8). Mēs visi varētu piekrist apgalvojumam, ka, ja ir kādreiz bijis laiks, kad Kristus miesai ir nepieciešams spēks, tad tas ir šodien. Tikai brīnumus darošs Visuvarenā Dieva spēks var stāties pretim un atgrūst grēka un slimību plūdus, kas pārpludina pat vistālākos pasaules nostūrus. Lai gan vājums nav mūsu kristiešu mantojums, daudzi no mums ir ar to samierinājušies. Bībele saka, ka mūsu liecība Kristum var tikt apstiprināta "ar līdzejošām zīmēm" (Marka 16:20). Šī apsolījuma piepildījums ir Svētā Gara svaidījuma mērķis, un šīs grāmatas mērķis ir apgādāt jūs ar šo apslēpto dārgumu. Vispirms ir jābūt tuvumam, tikai tad nāk svaidījums. Svētā Gara kristība, kaut arī ļoti svarīga, tomēr nav svaidījums. Svaidījuma spēks, spēks kalpot Dievam. Tu droši zināsi, kad Svētā Gara klātbūtne būs pār tavu dzīvi, jo baudīsi brīnišķīgu sadraudzību.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam