Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Svētā Gara dāvanu saņemšana

Diemžēl, šī prece interneta veikalā šobrīd nav pieejama.

Svētā Gara dāvanu saņemšana
Cena (eur):2.45 2.20
Autors:Sabrickis Bils
Temats:Trīsvienība, Svētā Gara dāvanas, dāvanu saņemšana.
ISBN:9984-659-00-3
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:88.0
Formāts:14X20
Svars:96
Apraksts : Svētā Gara dāvanas un Gara auglis Draudzē. Kā šīs lietas saņemt? Kā saņemt Gara dāvanas. Cik svarīgi tās pielietot praktiski. Kā pazīt garus pēc Bībeles. Šajā grāmatā autors patiesi, skaidri un precīzi izskaidro un atklāj, kā tu vari sekmīgi darboties Svētā Garā. ~~~~~~SATURA RĀDĪTĀJS. - Atšķirības starp Gara dāvanām un Gara augli. - Savas vietas atrašana Kristus miesā. Svētā - Gara dāvanu saņemšana. - Dieva svaidījums. - Mīlestība. - Gudrības vārds. - Atziņas vārds. - Ticības dāvana. - Dziedināšanas dāvanas. - Brīnumi. - Pravietošana. - Garu izšķiršanas dāvana. - Mēles. - Mēļu tulkošana. - Sapulču vadība. - Mācīšanās grupās. - Praktiski padomi.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam