Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

Kategorijas/GRĀMATAS mīkstajos vākos (MV)/A-5 (standarta)/Pravietiskās, Izraēls, mesiāniskās, nākotne, debesis un elle
 
Aicinājums

Aicinājums
Cena (eur):4.50 4.10
Autors:Džoiners Riks
Sērija:Pēdējais Izaicinājums
Temats:Pravietiska
ISBN:978-9984-801-37-7
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:128
Formāts:14X20
Svars:154
Apraksts : Šī ir otrā grāmata no "Pēdējā Izaicinājuma" grāmatu sērijas. Lai gan tās saturs iesākas tieši tur, kur nobeidzās pirmā grāmata, ir iespējams tās lasīt atsevišķi un saprast otrās grāmatas vēsti bez pirmās grāmata izlasīšanas. Tomēr šādā gadījumā kāda daļa no teksta materiāla var šķist neizprotama. Šis ir garīgas sāgas turpinājums; un tieši pirmajā grāmatā ir ielikti kādi pamati, uz kuriem balstās šīs grāmatas vēsts. Kā es skaidroju "Pēdējā Izaicinājuma" ievadā, šīs grāmatas pamatā ir "pravietisku piedzīvojumu" virkne. Esmu daudzreiz atkārtojis, ka šo grāmatu būtu jāpieņem daudz vairāk ļaudīm tikai tāpēc, ka tā ir uzrakstīta alegorisku attēlojumu veidā. Tam tā ir jābūt, tomēr mans mērķis nav lai šo grāmatu izlasītu pēc iespējas vairāk cilvēku, bet gan būt uzticīgam tam, kas man ir ticis uzticēts, atainojot visu piedzīvoto cik vien precīzi to spēju. Pasludināt, ka šī grāmata ir manis paša radošā gara spēju rezultāts, ir negodīgi; pretējā gadījumā tā būtu Patiesības Gara zaimošana. Lai arī "Pēdējais Izaicinājums" ir ticis plaši pieņemts lielā kristīgo konfesiju un kustību spektrā un ir atradis savu vietu arī viskonservatīvāko evaņģelikāņu aprindās, man šķiet, man ir mazliet vairāk jāinformē jūs par to, ko es domāju ar "pravietisko piedzīvojumu,"- kā es to saņemu un nedaudz par šo piedzīvojumu bībelisko pamatojumu. Bībeliski pravietiskie piedzīvojumi, ko esmu saņēmis un kas tiek pasniegti šīs grāmatu sērijas turpinājumā, ļoti atšķiras pēc to dabas. Kādi atnāk caur sapņiem, citi caur vīzijām, bet citas detaļas nonāk caur to, ko Bībele nosauc par transa stāvokli. Tam visam ir savs bībelisks pamats, un tie ir veidi, caur ko tas Kungs runā uz Saviem ļaudīm.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam