Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

Kategorijas/KRISTĪGI SUVENĪRI, spēles, gleznas, mākslas darbi, gobelēni
 
Bībele jautājumos un atbildēs (noc.-50%)

Diemžēl, šī prece interneta veikalā šobrīd nav pieejama.

Bībele jautājumos un atbildēs (noc.-50%)
Cena (eur):3.13 1.42
Autors:nav zināms
Sērija:spēle
Temats:Bībeles zināšanu pārbaude
Izdevniecība:Prieka Vēsts
Valoda:latviešu
Formāts:12x18
Svars:100
Apraksts : Bībeles loto prasa spēles dalībniekiem piedalīties atbilžu meklēšanā uz Bībeles jautājumiem. Loto satāv no 128 mazām kartītēm ar jautājumiem un 16 lielajām kartēm ar atbildēm. Spēlē var piedalīties 2 - 16 personas. Viens no spēles dalībniekiem ir vadītājs. Spēles dalībnieki ņem vienu vai vairākas lielās kartes, bet vadītājs visas mazās kartītes. Viņš lasa jautājumus no mazajām kartītēm. Tie kuri atrod pareizo atbildi savās kartēs, saņem no vadītāja mazo kartīti un ar to apsedz atbildi. Uzvarētājs ir tas, kurš pirmais savās kartēs apsedzis visas atbildes. Viņš klūst par nākamo spēles vadītāju. Ja uz nolasīto jautājumu neviens no spēles dalībniekiem nevar atrast atbildi, vadītājs to noliek sānis. Ja visi jautājumi no mazām kartītēm nosaukti, bet neviens no dalībniekiem nav apklājis visas atbildes, uzvarētājs ir tas, kurš apklājis visvairāk atbilžu. Pēc spēles ieteicams kartītēs minētās Bībeles Rakstu vietas atrast Bībelē.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam