Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Lūgšanu piemēri

Lūgšanu piemēri
Cena (eur):2.20 2.00
Autors:Dr. Cho Iongi
Temats:Lūgšana, lūgšanu veidi.
ISBN:978-9984-801-50-6
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:64.0
Formāts:9x14
Svars:40
Apraksts : Pazīstamā māc. Dr.Jongi Čo parādītie lūgšanu veidi un piemēri, noderīgi katram ticīgajam kā pamats, lai iestādītu pašam savu lūgšanu dzīvi. Brīva stila, pozīciju nostiprinoša, tematiska, riņķveidīga, svētnīcas tipa, pārdomu, slavas pilna lūgšana. Lūgšana mēlēs un sevišķas atklāsmes saņemšana. LABA DĀVANA Izdota no māc. Jongi Čo runu ierakstiem, Viņa Vārds Manī Saturs: 1. Brīvā stila lūgšana 2. Tematiskā lūgšana 3. Pozīciju nostiprinoša lūgšana 4. Riņķveidīga lūgšana 5. Lūgšana pēc svētnīcas parauga 6. "Mūsu Tēvs...." 7. Lūgšana - pārdomas 8. Slavas pilna pielūgsme 9. Lūgšana mēlēs 10. Sevišķas REMAS sūtījums Ievads Kristieša lūgšana ir cieša savienošanās ar mūsu debesu Tēvu! Tikko piedzimušam bērnam iesākas tuvības pilnas attiecības ar savu māti un tēvu. Par cik ciešākas un dziļākas kļūst savstarpējās attiecības starp bērnu un viņa vecākiem, līdzīgi aizvien vairāk pieaug un nostiprinās viņu savstarpējā savienība, viņu attiecības, balstītas uz mīlestību, savstarpēju sapratni un uzticību. Tas pats notiek arī ar kristieša ticību. Personīgā Pestītāja pieņemšana par Kungu savā dzīvē ir priekšnoteikums garīgajai jaunpiedzimšanai. Atdzimšana garā ir process, kad Svētais Gars sāk dzīvot cilvēka iekšienē. Lai tas notiktu, pats pirmais, ko mums māca Svētais Gars- tas ir lūgt. Kad mēs, kristieši, aizvien vairāk uzzinām par lūgšanu un sākam arvien vairāk un vairāk arī lūgt, mūsu ticība Dievam pakāpeniski izaug, mūsu mīlestība uz Dievu pieaug un kļūst aizvien stiprāka, dziļi iesakņodamās mūsu dzīvē. Neskatoties uz to, ka visi kristieši tic Jēzum Kristum, vairums no viņiem nezina, kā iegūt efektīvu lūgšanu. Lūk, iemesls, kāpēc viņi nepieaug un neiegūst briedumu savā ticībā un kāpēc viņu kristieša piedzīvojumi un sapratne paliek sākuma stadijā- visai bērnišķīgā līmenī. Tāpēc es jūs, visus kristiešus, nopietni aicinu iemācīties lūgt. Lielākais vairums kristiešu jau arī vēlas efektīvi lūgt, bet nezina, ar ko sākt. Daudzi vēlas lūgt ilgas stundas, bet nezina, kā to panākt, un tas viņus pat atbaida. Vēlos tādiem kristiešiem palīdzēt iemācīties lūgt un tāpēc jums sniedzu šo materiālu.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam