Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Norīkojums un Jeruzalemi

Norīkojums un Jeruzalemi
Cena (eur):4.95 4.45
Autors:Prinsa Lidija
Temats:Piedzīvojumi, garīga vadība, vīzijas, aicinājums, paklausība.
ISBN:9984-586-60-X
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:168.0
Formāts:14X20
Svars:208
Apraksts : Stāsts par to, kā jauna dāņu skolotāja saņēma aicinājumu doties kalpot uz Jeruzālemi un garīga kalpošanas mācība. Pravietiski norādījumi nākotnei. Šis ir stāsts par kādas atzinības vērtas sievietes dzīvi 3 gadu laika posmā. Viņa atstāja visu, kas tai bija tuvs un dārgs, viņa atteicās no ērtībām un profesionālās tālāk izglītošanās. Tā vietā nāca iepazīšanās ar nabadzību, briesmām un atsvešināšanos no sev tik ierastās ikdienas. Pedagogs, kura atradās savas profesijas virsotnē, atstāja dzimto Dāniju - šo tīro un kulturālo zemi, lai viena, bez naudas dotos uz primitīvo vietu - Jeruzalemi - laikā, kad savstarpējos cīniņos starp jūdiem un arābiem ik uz soļa bija sastopama vardarbība. Lidija iepazina izsalkumu un slāpju skarbo nepielūdzamību, gan ielu kautiņu bīstamību, gan aplenkuma stāvokli. Tieši tur viņa atklāja to, ka visi meklē, bet diemžēl, tikai retais atrod prieku, mieru un absolūto drošību neatkarīgi no dzīves ārējiem apstākļiem. Veselu paaudzi pirms laika Lidija kļuva par harizmātiskās kustības pionieri, ko pēc tam daudzi sāka ievērot kā vispozitīvāko un cerību dodošāko faktoru šodienas pasaulē. Spiediena priekšā ar ko divdesmitajā gadsimtā mums visiem nākas saskarties, viņas stāsts norāda, kā iegūt atbildes uz mūs interesējošiem jautājumiem.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam