Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

Kategorijas/GRĀMATAS mīkstajos vākos (MV)/A-5 (standarta)/Pravietiskās, Izraēls, mesiāniskās, nākotne, debesis un elle
 
Godība. Jeruzālemes pieredze

Godība. Jeruzālemes pieredze
Cena (eur):6.00 5.40
Autors:Heflīna Ruta Varda
Temats:Ceļojumi, Dieva tuvums, slavēšana, pielūgsme, godība
ISBN:(ISBN nav)
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:208.0
Formāts:14X20
Svars:197
Apraksts : Rutas Heflīnas kalpošanas piedzīvojumi pasaules tautās un mācība par ieiešanu Dieva tuvuma piedzīvojumā. Rutas Heflīnas kalpošanas piedzīvojumi pasaules tautās un mācība par ieiešanu Dieva tuvuma piedzīvojumā. Kas ir godība? Tā ir mūžības pasaule. Tā ir atklāsme par Dieva klātbūtni. Tā ir godība! Kā gaiss ir zemes atmosfēra, tā godība ir debesu atmosfēra. Ja tu spēj satvert galvenos slavēšanas, pielūgšanas un godības principus, kas minēti šajā grāmatā - tik vienkāršus, ka mēs tādēļ tos bieži atstājam un aizmirstam - tu spēsi iegūt visu, ko vien vēlies no Dieva.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam