Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Es ticu brīnumiem

Es ticu brīnumiem
Cena (eur):5.65 5.10
Autors:Katrīna Kulmane
Temats:dziedināšana, liecības
ISBN:978-9984-857-40-4
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:176
Formāts:14x20
Svars:192
Apraksts : Mūsu rokās ir nonākusi satraucoša grāmata. Kāda baptistu sludinātāja runā ASV lielpilsētu pārpildītās zālēs un baznīcās, katru nedēļu viņa ir redzama televīzijā, katru dienu dzirdama pa radio; viņas sludināšanas rezultātā cilvēki ne tikai nāk pie Kristus, bet arī tiek dziedināti no smagām slimībām, saistītie vienā mirklī gūst atbrīvošanu. Tas viss notiek sabiedrības un ārstējošo ārstu acu priekšā. Šajā grāmatā mēs iepazīstam pilnīgi citu Ameriku nekā tā, ko mēs pazīstam no masu mēdijiem. Blakus rasu naida un noziedzības pārņemtajai Amerikai eksistē arī cita tauta - bērnišķīga savā ticībā, mīloša, viesmīlīga, kas nesaceļ lielu troksni. Šie vienkāršie grāmatā aprakstītie cilvēki dzīvo tādā gatavībā ziedoties citiem, kas mūs pārsteidz. Savas lūgšanas viņi nereti papildina ar regulāru gavēšanu, kas ilgst vairākas dienas. Uzmanīgam lasītājam tūlīt atklājas mūsu rietumu kristietības viens būtisks trūkums: nepietiekamā pilnvarotība. Šī sieviete runā un darbojas Svētā Gara pilnībā un Viņa vadībā. Tādēļ ir iespējamas šādas lietas. Mēs esam tā pieraduši pie savas nabadzības, ka uzskatām to par normālu parādību kristieša dzīvē. Varbūt šai grāmatai izdosies mums atklāt mūsu augstprātības un neticības grēku. Katram lasītājam kļūs skaidrs, ka šīs grāmatas centrā nav cilvēks, bet gan Jēzus Kristus, dzīvā Dieva Dēls. Viņš dara brīnumus, par kuriem šeit tiek stāstīts. Viņš darbojas tāpat kā pirms 1900 gadiem, Viņš ir “tas pats vakar, šodien un mūžīgi mūžos”. Zinātnei neatliek nekas cits kā uz vietas pārbaudīt faktus un labot savas teorijas, tās pieskaņojot realitātei. Vai šādi tiek kultivēta kāda brīnumaina ticība? Saskaņā ar Mateja 10-7, 8 Kristus līdz ar Dieva valstības pasludināšanu saviem mācekļiem ir pavēlējis arī dziedināt slimus. Abos gadījumos tiek realizēta Dieva uzvara pār tumsas spēkiem. Ja viens no šiem diviem uzdevumiem draudzē netiek izpildīts, kristietība līdz ar to zaudē savu spēku un patiesīgumu. Katrīnai Kūlmanei ir tikuši uzticēti abi uzdevumi, tomēr viņa kaismīgi noliedz jebkādu savu līdzdalību notiekošajā, jo ir pārliecināta: ja mēs nepieķeramies cilvēkiem, tos apbrīnojot, bet dodam visu godu Tam, kura roka nav atsacījusies palīdzēt, Viņš vēlas un spēj atklāt savu mīlestību un visuvarenību visā pasaulē. Fridrihs Rišs, teoloģijas profesors (tulkotājs vācu izdevumam) ES TICU BRĪNUMIEM Katrīna Kulmane Ja domājat, ka esmu šo grāmatu uzrakstījusi, lai jūs par kaut ko pārliecinātu, kam jūs nevēlaties ticēt, tad labāk to vispār nelasiet. Nolieciet to malā! Es neloloju nekādas cerības ar brīnumu palīdzību pārliecināt tādu, kas šaubās. Ja vēlaties šīs lappuses lasīt ar kritisku, cinisku un neticības pilnu garu, tad labāk atdodiet šo grāmatu kādam citam, jo viss, kas šeit aprakstīts, ir ļoti svēts cilvēkiem, ar kuriem tas viss ir noticis. Viņu pārdzīvojumi ir pārāk dārgi, lai viņu stāstījumu pakļautu izsmieklam.

Komentāri

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam