Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Dēmoni un kā ar tiem rīkoties

Dēmoni un kā ar tiem rīkoties
Cena (eur):5.20 4.70
Autors:Dāgs Hevards-Mills
Sērija:Dāga Hevarda-Milla grāmatas
Temats:Uzticība un neuzticība
ISBN:nav
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:114
Formāts:14x20
Svars:128
Apraksts : Izprast sava ienaidnieka aktivitātes un nodomus ir vitāli svarīgi, lai uzvarētu katrā iespējamā karā. Ja tu vēlies uzvarēt kauju pret ļaunajiem gariem, tev ir jāzina, kā un kur darbojas tavs ienaidnieks. Tev jāzina, ko tavs ienaidnieks plāno pret tevi. Sātans trīc pie Jēzus Vārda pieminēšanas. Dēmoni bēg, kad mēs dziedam par Asinīm. Kad viņi redz Asinis, tie bēg projām. Dieva Vārds ir varens zobens, kas sašķeļ kritušos eņģeļus un satriec gabalos ļaunos garus. Gara līmenī mums ir kodolieroči pret iedzimto armiju, kas bruņota ar nūjām. Tāpēc, ka velnam nav iespējas nostāties pret mums atklāti, viņa rīcība pa lielākajai daļai notiek caur viltu. Bībele tos nosauc par velna tīkojumiem. Tāpēc mūsu lielākajām pūlēm būtu jābūt mācīties atklāt mūsu iluzorā ienaidnieka trikus un slepenās lamatas. Ticiet vai nē, viens no vissekmīgākajiem ienaidnieka līdzekļiem ir likt cilvēkiem ticēt, ka velns neeksistē. Šie neparastie meli darbojas tik sekmīgi, ka velns tos spēj pielietot pie liela skaita naivo intelektuālo eiropiešu. Vairums Eiropas tautu atrodas dēmonu ordu važās. Skaistās ainavas un kvalitatīvie lielceļi ar modernām lauku sētām liek katram domāt, ka viss ir labi. Es ticu, ka pašreizējā Eiropa ir vistumšākais kontinents uz zemes. Tumsība - dēmonu mājas vieta uz šīs planētas. Tā uztur visamorālākās un visbezdievīgākās sabiedrības uz zemes. Velns Eiropā ļoti sekmīgi darbojas, jo viņš tās iedzīvotājus ir pārliecinājis, ka viņa nav. Caur šo spēcīgo viltību Sodoma un Gomora ir tikusi uzcelta par jaunu. Jo vairāk mūsu acis būs garīgi atvērušās, jo vairāk velna viltības tiks atklātas.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam