Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

Kategorijas/GRĀMATAS mīkstajos vākos (MV)/A-5 (standarta)/Kalpošana draudzē, Dieva dziļāka iepazīšana, dažādi temati
 
Kristiešu vienotība

Kristiešu vienotība
Cena (eur):4.95 4.50
Autors:M.Zeltiņš
Temats:Vienotība
ISBN:978-9934-515-66-8
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:130
Formāts:14x20
Svars:145
Apraksts : Mēs šajā rakstu krājumā runāsim tikai par mūs vienojošo. Lai tas notiktu, mums jādodas pie pirmsākumiem. Lai spētu ieskatīties tajā Kristus Līgavā, kādu savām kāzām gatavo tas Kungs, mums visiem jāvēlas noņemt savas konfesionālās brilles. Mums jāvēlas nomazgāt harizmātiskos un citāda veida uzpūderējumus, kādu labu lepnības un dižmanības apziņu par savas kustības vai mācības visspēcību un nemaldību. Lai gūtu panākumus, mums jāspēj saskatīt lietas pareizā gaismā un no pareizas perspektīvas. Mums jāredz tā, kā mums caur Svēto Garu rāda tas Kungs. Jebkurš cits skats būs subjektīvs un nepareizs. Tā ir šodienas prioritāte Nr.1. Ja mēs to nespēsim veikt, ja nespēsim saskatīt Dieva pamatu un, no šāda redzes punkta veroties, neiegūsim ticību izmaiņām, mēs neko nesasniegsim. Stāvoklis nemainīsies, viss paliks pa vecam. Mūsu zemei ieejot beigu laikā un visaptverošā kristīgā atmodā, mūsu konfesionālie vīna maisi nespēs sevī saturēt jauno atmodas vīnu un tas tos pārplēsīs. Bībele saka, ka jaunais vīns lejams jaunos traukos. Mums jādodas pie praksē pārbaudītā Apustuļu laika pamata, lai no pirmā gadsimta mācības smeltos pieredzi atjaunošanās laikam, kurā ieejam. Mums jāspēj pareizām acīm saskatīt pamatnosacījumus, kāpēc izlējās Svētais Gars, kas sniedza ierosmi un spēku pirmo apustuļu darbībai Kristus/HaMašiaha autoritātē un spēkā. Mums ir jāredz kristietības apustuliskais pamats. Mums jāredz pirmās draudzes uzbūves struktūra, iekšējā dzīve un jāspēj kritiski novērtēt mūsu šodienas realitāte.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam