Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

Kategorijas/GRĀMATAS mīkstajos vākos (MV)/A-5 (standarta)/Pravietiskās, Izraēls, mesiāniskās, nākotne, debesis un elle
 
Izraēla, Palestīna. Ceļvedis tūristiem

Izraēla, Palestīna. Ceļvedis tūristiem
Cena (eur):8.10 7.30
Autors:Igo Midrijānis
Temats:Ceļojumi, vēsturiska
ISBN:978-9934-515-74-3
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:344
Formāts:13x20
Svars:365
Apraksts : Izraēla un Palestīna. Viena zeme– divas administrācijas. Grāmatas tapšana sakrīt ar Palestīnas valsts veidošanos procesu. Svētās un interesantās vietas atrodas abpus robežām. 1999.gadā, kad sāku rakstīt grāmatu, par Palestīnu man bija pieejama tikai tūrisma literatūra. Palestīnas iestādes, dažādas dzīves jomas bija straujā attīstības procesā, tādēļ par tām šinī grāmatā nav rakstīts. Šī grāmata ir mans garīgais pienākums pret ebreju tautu un Izraēlu, kā arī pret latviešu tautu un Latviju. Šī grāmata domāta pirmām kārtām cilvēkiem, kas dodas uz Izraēlu/ Palestīnu – svētceļniekiem un tūristiem, kā arī tiem, kam ir padziļināta interese studēt par šo valsti kā Svēto Zemi, kā unikālu kultūrvēsturisku, dabas, ekonomisko, politisko, reliģisko pasaules mezgla punktu. Šī grāmata palīdzēs ieskatīties Dieva izredzētā ebreju tautā un tai Apsolītajā Zemē. Tā ir ceļvedis praktiskai pielietošanai gan pārvietojoties pa šo zemi, gan pārlapojot Bībeli. Grāmatā ir arī pārdomas, asociācijas par Svētajā Zemē redzēto.

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam