Autorizācija

Veikala kategorijas

Kontakti

Latvija, Ķeguma novads, Rembates pagasts
Rembate, Dārza iela 1
tel.: 29430912

Grāmatas Veikals VVM.LV

symbol

VIŅA VĀRDS MANĪ kalpošana

Viņa Vārds Manī ir kristīgas kalpošanas veids uz SIA statūtu bāzes, pašreizējā laika posmā par pamatu liekot grāmatu un dažādu izdevumu publicēšanu latviešu valodā - ar mērķi celt lasītāju garīgumu un veicināt Svētā Gara vadītas atmodas iestāšanos mūsu zemē.

Mēs esam kristīgās atmodas izdevniecība, kas piedāvā plaša satura aktuālu informāciju un pārdomu materiālu par cilvēka garīgajai eksistencei svarīgām tēmām un mūžības jautājumiem. Iedziļinieties mūsu piedāvāto grāmatu un rakstu tematos un smeliet sev visvajadzīgāko!

Jūsu Miervaldis Zeltiņš, direktors,
Viņa Vārds Manī

on-line.lv

 

 
Uzticīgi līdz galam, Cvinglijs un anabaptisti

Uzticīgi līdz galam, Cvinglijs un anabaptisti
Cena (eur):4.95 4.50
Autors:Incognito
Temats:Atmodas vēsture
ISBN:978-9934-515-84-2
Izdevniecība:Viņa Vārds Manī
Valoda:latviešu
Lpp. skaits:136
Formāts:14X20
Svars:145
Apraksts : No grāmatas satura: Jēzus Kristus, tā Dzīvā Dieva Dēls ir teicis: ,,Nāciet šurpu pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt!” Sakiet, vai tā nav neprātība augstākā mērā un rupjākā nelietība teikt: ,,Pērc grēku atlaides grāmatu, dodies uz Romu, ziedo un upurē saviem priesteriem, un, ja visu to tu būsi izpildījis, tad es tevi pasludinu brīvu no taviem grēkiem?” Jēzus Kristus ir mūsu vienīgais upuris, vienīgā salīdzināšana un vienīgais ceļš!” Cvinglija dedzīgā runa aizskāra klausītāju sirdis līdz pat dziļākajiem dziļumiem. Katrs bija pārliecināts, ka viņa vārdi bija pilni patiesības un dievišķa saprāta. Un beidzot, kad lielā ļaužu drūzma lēni plūda pa katedrāles plašajām durvīm uz āru, tad dažs labs pieliecās savam draugam un nopietni čukstēja: ,,Tādu runu es gan vēl nekad nebiju dzirdējis!”

Lai pievienotu komentārus pašiem, ir nepieciešams autorizēties!


Sūtīt draugam